Pokud napíšete reklamu, tak si zároveň napište i parte, jelikož Vás v noci navštívím s motorovkou!
Autorčin osobní blog - zde.


Všichni jsme jen lidi...

3. listopadu 2010 v 13:09 | Cassie
Žánr: Real life
Autorka: Lady vampire Cassie Bellatrix Anya Darkness
Délka: Velmi krátká jednorázovka
Napsána: Červenec 2010
Poznámka autorky: Povídka je opravdu o skutečné situaci a je věnována mému nejlepšímu kamarádovi, který je gay.

VŠICHNI JSME JEN LIDÉ


Seděla jsem na větvi košatého dubu a houpala jsem nohama, ve skutečnosti jsem čekala. Cody měl zpoždění, normálně už bych byla vzteklá, ale jeho hlas v telefonu zněl vážně. Měla jsem strach, o co jde. Po chvilce čekání jsem ho spatřila přicházet přes louku, zrak měl sklopený k zemi a šel velmi pomalu. Nechápala jsem to, vždycky byl veselý a teď…
"Cody! Co se děje?" seskočila jsem ze stromu a rozeběhla  se k němu. Stáli jsme naproti sobě a já se podívala do těch jeho krásných průzračně modrých očí. Vzala jsem ho za ruku a stáhla ho k sobě do trávy. Ucukl před mým dotykem, ajaj, to bude zlé - myslela jsem si.
Podíval se mi do očí a zašeptal "Musím ti to říct, jinak to nejde, prostě ti to nemohu dál zatajovat."
Tahle situace mi připomínala scénu v jednom filmu, ale snažila jsem se nerozesmát, protože on sám se tvářil, jakoby někoho zabil.
"Samozřejmě, jsem tady pro tebe," povzbudivě jsem se usmála, ale on zamumlal něco jako 'ale ne na dlouho". Zarazila jsem se. To nebude jen tak, vždyť jsme nejlepší přátelé - navždycky! Pak začal mluvit, ale nejdřív mne poprosil, abych ho nepřerušovala, s tím jsem souhlasila.
"Miluji tě," řekl vážným hlasem a já vykulila oči "miluji tě jako přítele, kterého nechci nikdy ztratit." Usmála jsem se, je to hlupáček, chtěla jsem mu říct, že mne přeci nikdy neztratí, ale nenechal mě vůbec promluvit.

"Jsem gay." vyhrkl a otočil se, abych mu neviděla do obličeje. Zasmála jsem se, ale to jsem neměla dělat, on si myslel, že se směje jemu. Začal vstávat, ale já mu v tom zabránila tím, že jsem ho chytila za ruku.

"Ťunťo, mně to přeci nevadí. Je mi jedno, jestli jsi na kluky nebo na holky, pořád jsme nejlepší kámoši!" smála jsem se.
Nejdřív mi nevěřil, ale pak jsem ho přesvědčila. Vážně mi to bylo jedno, jen mne zajímalo, proč mi to neřekl dřív, ale on se za to styděl. Ale pak jsme to přeskočili a začali jsme si z toho dělat legraci.

"Ahoj jsem Cody a jsem gay, půjdeme spolu na večeři?"

"Nazdar já jsem Cody a nejsi náhodou lesba? Mohla bys do klubu."
Smáli jsme se dlouho a od srdce. Váleli jsme se v trávě jako malé děti, užívali jsme si jako děti.
Bylo to úžasné odpoledne a jestli někdo proti Codymu řekne křivé slovo, tak si ho podám. Jsme všichni lidi, takže nechápu, proč bychom se měli k němu chovat hnusně kvůli něčemu tak banálnímu jako je to, že se mu líbí někdo jiný. Všem to může být úplně jedno, Cody je skvělý člověk, mám ho moc ráda. Jsme prostě přátelé, přátelé navždycky.

Dodatek:
Podle mě je orientace úplně nicotný prvek, někomu se líbí kluci někomu holky? Proč mu do toho mluvit? Každý v sobě máme něco… a když se mají dva lidi rádi je to přece hezký :) Neodsuzuju kvůli tomu lidi, protože pár takových znám a jsou to skvělý lidi, proto nechápu lidi, kterým to přijde nechutné. Příroda je příroda…
Tohle odsuzování mi přijde špatné a primitivní, nemohla jsem svoje rozhořčení nechat jen tak a tak jsem sepsala kratší oddechovou povídku na tohle téma. Je věnována mému kamarádovi… :) Mám tě ráda, nemusíš se stydět, jsi to ty, ten úžasný človíček…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Meloney.L* Meloney.L* | Web | 3. listopadu 2010 v 13:21 | Reagovat

Máš pravdu, na orientaci nezáleží :) Obdivuju lidi, kteří se za svou orientaci nestydí... Oni nám připadají divní, jiní.... My jim zase všichni příjdeme,.. tak stejní...:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama