Pokud napíšete reklamu, tak si zároveň napište i parte, jelikož Vás v noci navštívím s motorovkou!
Autorčin osobní blog - zde.


Stíny věčnosti - 3. kapitola

3. listopadu 2010 v 17:11 | Cassie
Info:
Ten Damon má ale smůlu...
Autorka:
Lady vampire Cassie Bellatrix Anya Darkness

Uběhla jen chvilka a některé z holek byly opravdu mimo. Ruby právě zpívala národní hymnu pod stolem a Deina se od naší skupinky odtrhla a zrovna ocucávala jednu cizí holku - proto jsem se jí nelíbil. Lesba. Nic proti nim ale… No přijdou o mně, jejich mínus.
Skoro mi snížila ego, i když to nejspíš ani nešlo.

Nejstřízlivěji se zatím tvářila ta tajemná dívka, která přišla se svou sestrou později. Ta, která byla malinko při těle, a přesto byla krásná, se jmenovala Rachel a její sestra s dlouhým copem byla Rebeca.

Už jsem si byl trsnout s Aby, Emily i Ruby, ale teď jsme si šli pro další rundu. Sednul jsem si naproti Rachel a tajuplně jsem se usmál, holky se usadily na vedlejší židle.
Emily se po mně doslova plazila a z druhé strany se kolem mé ruky ovíjela Anette (připomínala mi břečťan), ani jedna nebyla ošklivá, ale Rachel s Rebecou byly…jiné a okouzlující svým vlastním způsobem, obě se na mně dívaly s jasnou nedůvěrou. Rachel se po chvíli začala nalévat taky a přemluvila i Rebecu aby si dala taky panáka vodky - a ne jednoho.

Pár minut na víc a nemohl jsem se bránit úsměvu, všechny se chovaly úplně jinak než za střízliva -
neříkám, že jsem se choval jako andílek (já jsem vždycky andílek!), ale můj upíří metabolizmus reagoval na alkohol trošku jinak, trvalo déle, než se opiji a navíc mi to pomáhalo zvládnout žízeň. Rebeca plně upoutala mou pozornost, když si rozpustila svůj tuhý cop a vydala se k tanečnímu parketu.

Kývla na mně, abych šel tančit s ní. Ležérně jsem se zvedl a rozvlnil jsem se s ní v rytmu hudby. Byla okouzlující, její dlouhé mahagonové vlasy vytvářely dojem, že jde o vílu. Eh, ne že by víly existovaly.

Rebeca při jedné obzvlášť sexy taneční kreaci zakopla a spadla mi do náruče, usmál jsem se a naklonil jsem se k ní. Napadlo mne, jestli to třeba neudělala schválně, nebylo by to nic divného, už měla nějakou tu skleničku v sobě.


Dívala se na mne hladovýma očima, naklonil jsem se k ní a podíval se jí do očí a políbil ji, polibek mi opětovala a byla setsakramentsky dobrá.

"Nechceš se jít projít?" usmál jsem se na ní a slyšel jsem její přerývavý dech - jen přikývla a odběhla si pro kabelku. Vzal jsem ji za ruku.

Vyšli jsme před klub a ostrý poryv větru se opřel do našich propletených postav a Rebečiny mahagonové vlasy jí poletovaly okolo obličeje a naprosto dotvořily ten mystický vzhled. Použil jsem Sílu a uklidnil jsem počasí.
Zamířili jsme k motelu, který odsud nebyl daleko, měl jsem tam pronajatý pokoj na jednu noc.

***
Netrvalo dlouho a její sukně ležela na zemi roztržená na dvě poloviny. Zrovna jsem jí pomáhal i z trička, když mi skousla ušní lalůček, jak sexy - doháněla mně k šílenství. Byl jsem naprosto rozpolcen pocity. Vždycky jsem si s holkami hrál, byla to zábava a těšilo to i mou upíří podstatu - věděl jsem, že mám nad ní moc, věděl jsem, že její život závisí pouze na mém rozhodnutí, jenže tentokrát se mně zmocnila i mužská potřeba udělat to rychle. Ta holka mně naprosto rajcovala a měla opravdu talent.

Pobavení na její tváři bylo tak elektrizující, začal jsem si jí zpracovávat. Po chvilce bylo i moje tričko na podlaze. Jenže ona si pak v klidu vstala a šla ke stolku. Myslel jsem, že vybuchnu. Mrška si ráda hraje.

Vytáhla z kabelky lahev vína se slovy "měla jsem žízeň" a s rozpustilým smíchem skočila zpátky do postele k mému majestátu. Napila se a podala mi flašku. Samozřejmě jsem přijal a loknul jsem si plným douškem. Uvnitř mě vzplál oheň a málem jsem omdlel…

"Sporýš!" zaklel jsem polohlasem a moje síla byla rezolutně oslabena, klesnul jsem na polštář a Rebeca se na mně obkročmo posadila. Možná, že kdybych nebyl oslaben velkou dávkou sporýše mohl bych docenit tu groteskní situaci, že dívka jen ve spodním prádle sedí na poloomráčeném nadrženém a skoro bezmocném upírovi. Jenže to, co udělala pak, mně překvapilo ještě víc. Usmála se.

"Ale, ale, ale… že bych to s tebou skoncovala?" zasyčela mi beze strachu do ucha a přiložila mi k srdci kolík.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama