Pokud napíšete reklamu, tak si zároveň napište i parte, jelikož Vás v noci navštívím s motorovkou!
Autorčin osobní blog - zde.


Neznáš? Nepochopíš!

3. listopadu 2010 v 14:32 | Cassie
Žánr: Parodie
Autorka: Lady vampire Cassie Bellatrix Anya Darkness
&
Spolupachatelka: Raessie
Délka: Střední
Napsána: Květen 2010
Poznámka: Demence vládne světu :D A teď vážně, zase čtení jen na vlastní nebezpečí.Cosi stékalo po zdi a z hořejšího patra se ozýval smích. Ano, to si o patro výš hrály malé děti s limonádou, jenže tentokrát to nebylo jako vždy. Žlutá, matně vonící tekutina, stekla Cassie na její sbírku kaktusů.

Děti si (PROZATÍM) mohly oddechnout, protože Cass nebyla doma, momentálně visela hlavou dolů z houpačky. Výskala u toho jako malé dítě a snažila se nepraštit hlavou o květináč, který byl nebezpečně blízko.
Ozvalo se hlasité "prásk" a cosi se zřítilo na zem, ale to taky nic nebylo, to jen Raessie zkoušela bungee-jumping bez lana.

Všechno bylo prostě super, všechno mnělo pointu - ne, nebudeme dodávat nic o jointech. Všechno bylo prostě ready, dokud si to k Raessie na zahradu nenakráčela Anoress, která se nesla jak stepfordská panička.

Stepfordská panička doslova! Nakráčela si to k Rass na zahradu, v jejím (podle ní) COOL modýlku, který činily růžové botky na podpatku, minisukýnka a růžové tílečko(jestli se tomu tak dalo říkat).

Vypadala jako by si to zrovna koupila v nějakém značkovém obchodě. Rass už na ni chtěla zavolat, proč dolejzá, ale slyšela velkou ránu a běžela se podívat na zahradu. Viděla květináč na dvě půlky, a Cass na zemi, která se držela za hlavu, a málem jí tekly slzy. Samozřejmě, že si hrála až na moc velkou opičku a skončila na zemi! Asi to dost bolelo.
Anoress spustila zase ty svoje otřepané kecy.

"Musíte se pořád chovat jako děti? Kolik vám je? Cassie, nechceš se trošku ustrojit? Vždyť
vypadáš jak strašák do zelí!!!"

To už bylo na Rass moc… takhle urážet její nejlepší kamarádku… to neměla dělat!
Cass samozřejmě také neměla ráda, když jí někdo nadává, tak jí napadlo vyříkat si to s Anoress pěstmi, ale Raessie jí zadržela. Rass byla člověk přemýšlivý, tudíž na to šla logicky.

"Anoress, víš, ne nadarmo máš takovouhle přezdívku, ale-'' Rass ani nestihla dokončit větu, protože Anoress samolibě vybouchla, ale Raessie nakonec svou větu nakonec dokončila "- myslím, že pro tebe mám novou přezdívku Tlustoress."

Po dokončení této věty nastal konec světa. Ječivý soprán, který vydávala Anoress se rozléhal po celém sídlišti. Okolo praskala okna, země se začínala třást. Cassie vyskočila a narvala Anor do pusy ponožky, které bleskově svlékla Rass.

Anoress si uvědomila, co právě má ve své uječené pusince, vyplivla ponožky, a začala nadávat.

"Vy jste ale blbý! Vždyť budu mít otravu! Nebo omdlím! Já nejsem očkovaná proti smradlavým ponožkám! Co si teď počnu?" panikařila.


Rass už to nemohla vydržet. Popadla Anor za ruku, a odtáhla jí pryč ze zahrady. Už, už, si to s ní chtěla vyřídit pěstí, ale tu se tam objevil "Velký Davidos" chytnul Rass, odtáhl jí zpět na zahrádku.
Velký Davidos držel odhodlaně Raessie za ruku, aby nešla Anor nabančit. Docela zajímavé že Rass před chvílí zakazovala Cassie se rvát.

Rass se i s Velkým Davidosem usadila na plastové židli, slastně zavřela oči a tulila se k němu. Cassie si zaťukala na čelo, a pak ji napadlo, jak ty dva miláčky dostane. Na pár minut zmizela, a pak nečekaně zařvala do megafonu (který byl vedle Davidosova ucha) něco ve stylu: Koukejte, kdo se tu promenáduje okolo!).

A to byl fakt, Anor, která se už upravila, tentokrát vypadala opravdu svůdně. Davidosovi sliny kapaly Rass na tričko… Chudák Davidos, v poslední chvilce byl zachráněn, protože se Raessie zaměřila na jiný objekt.

Rass se tak naštvala, že byla odhodlaná přeskočit plot, a zkopat Anor! Rozběhla se, a místo velkého skoku předvedla úžasný pád! Narazila si snad všechny části těla, pěkně jí to bolelo! Anor se jen smála… Ale Cass se na to nemohla dívat, vzala kýbl s vodou a polila s ním Anoress.
V tom okamžiku napadla Raessie velice zajímavá myšlenka; Anoress je ve skutečnosti mimozemšťan, nebo cukrová vata.  Měla k tomu dva důvody:

1)      Anoress se roztékala. Samozřejmě, že ne doslovně. Ale její obličej byl najednou zohyzděn nánosy naprosto rozpatlaného make-upu, dvě dlouhé černé čáry, které se rozlévají, jako koryto metuje, po obou dvou tvářích (Nejspíš rozpatlaná řasenka, a tužka na oči).
2)      Anoress se zároveň nafukovala (Zvláštní kombinace, že?). Její růžový ptačí hrudníček se vzdouval, a vlasy se jí začínaly ježit! Ano, vypadala jak obrovský, růžový, angorský králík…  Nebo obrovská růžová vata, říkejte tomu, jak chcete, ale autorky této povídky si uvědomily, že by chudáčka angoráčka urazily.

Ani jedna myšlenka nebyla správná. Anoress se rozběhla k oběma dívkám (vypadalo to jak nálety sarančat). Když Anor jednorázově běžela uškrtit Cass,nějako si to nevypočítala a zakopla o Rass, která stále ležela naplácnutá u plotu. Takže místo uškrcení Rass se Anoress podařilo leda tak překonat rekord v trapasech. Válela se tu na zemi, jak dlouhá, tak široká. Make-up měla rozmazaný po celém těle, a její "sexy šatičky" byly rovnou na vyhození. Davidos se na to celé díval se smíchem.

Cassie vyvalila oči, přihlouple zírala na Anor a pak se svalila v záchvatu smíchu na zem.  Po chvilce to vypadalo na to, že se Cass udusí, protože omdlela. Naštěstí přispěchal její vysněný Damonek, a začal jí probírat polibkem. Cass otevřela slastně oči a opět omdlela; nebyl to Damon, nýbrž Alík, pes.  No, prostě prima den! 
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama